Wynik badania hormonów tarczycy oraz zimne dłonie, sucha skóra i swędzenie

WITAM, pROSZE O INTERPRETACJE WYNIKOW DOT. TARCZYCY: tsh - 2.5 RAZA POWYZEJ NORMY hORMONY ft3 I FT4 W NORMIE ANTY TPO- 6X POWYZEJ NORMY. kOBIETA LAT 34, NIGDY NIE LECZONA NA TARCZYCE , ZDROWA NIE PRZYJMUJACA ZADNYCH LEKOW. zIMNE DLOBIE, SUCHA SKORA SWEDZENIE TYLE Z OBJAWOW. cZY KWALIFIKUJE SIE DO LECZENIA? dZIEKUJE

Witam Panią, z uwagi na zgłaszane objawy sugerujące niedoczynność tarczycy, podwyższony poziom TSH oraz wysoki poziom przeciwciał (ma Pani subkliniczną niedoczynność tarczycy w przebiegu choroby Hashimoto) osobiście zaleciłbym Pani leczenie hormonalne. Proszę udać się do endokrynologa, który dokładnie Panią zbada i zaleci odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam

Marek Derkacz