Wynik badania ICA na cukrzycę

WITAM mam pytanie miąłm robione badania ICA na cukrzyce wyszedł wynik taki 1:

Jeśli wynik wyszedł u Pana dodatni, oznacza to , że ma Pan cukrzycę typu 1, ewentualnie LADA (czyli cukrzyca typu 1 o późnym początku, najczęście ujawniająca się u osób po 35 r.ż.). Warto udać się do diabetologa, ponieważ ten typ cukrzycy wymaga leczenia insuliną.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz