Wynik badania jamy brzusznej

Znieczulenie 10 % lidocaina. Przełyk drożny, gradkościenny. Wpust wiotki, nie domyka się w czasie skurczu, linia "Z" odgraniczona, endoskopowe cechy niewielkiej przepukliny wślizgowej. Jeziorko dość obfite śluzowo-żółciowe. Ufałdowanie prawidłowe, wygładza się podczas insuflacji powietrza. Błona śluzowa przekrwiona. Sklepienie żołądka niezmienione. Błona śluzowa antrum przekrwiona. Odźwiernik drożny. Opuszka kształtna, dalsza część dwunastnicy bez zmian. Test ureazowy ( ) Wniosek: Przewlekłe za

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety powyższy opis jest niedokończony i nie zawiera pytania do którego miałbym się odnieść. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.