Wynik badania kału na posiew

Witam, otrzymałam właśnie wynik badania kału na posiew. dziewczynka 3,5roku. Bardzo proszę o komentarz. Gdzie powinnam się dalej udać? W badaniu w kierunku tlenowo rosnących chorobotwórczych pałeczek jelitowych salmonella, shigella, yersina, epec - nie wyhodowano tych pałeczek. Wyhodowano escherichia coli serologicznie nietypujące się ( ) Wyhodowano grzyby drożdżopodobne candida spp ( ).

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.