Wynik badania kolposkopii i cytologia CIN 3

witam : prosze o pomoc w interpretacji kolposkopii: niewielka sfera transformacji nablonkowej-ectopia gruczolowaz obwodu pokrywajaca sie platami nieprzeziernego, jednojasnego nablonka plaskiego, bez rysunku z obwalowanymi gruczolami sluzowymi. tarcza pokryta przezierny jodopozytywnym nablonkiem plaskim , granixa miedzynablonkowa na tarczy ostram, nieregularna. brak cech infekcji HPV, siec naczyc wlosowatych prawidlowa. dodam iz wyniki cytologi mialam CIN3

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.