Wynik badania kręgosłupa a bieganie i jazda na rowerze

Witam,uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi czy mogę uprawiać bieganie i jazdę na rowerze przy takich wynikach, czy ewentualne ćwiczenia korekcyjne pomogą przy dolegliwościach bólowych, czy coś oprócz ćwiczeń mogę dla siebie zrobić? Dziękuję. RTG kręgosługa L-S a-p i boczne. Pogłebienie lordozy w odcinku dolnym. Lewopukłe skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego. Obniżenie przestrzeni międzytrzonowej L-5/S-1 w części tylnej. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych. Niespójny łuk kręgu S-1.

Jeśli przez bieganie rozumie Pani jogging i nie są to dystanse maratońskie to przy zachowaniu zdrowego rozsądku i stosowaniu obuwia z dobrą amortyzacją to może Pani biegać.
Każdy regularny ruch nie wywołujący bólu jest lepszy niż tryb życia biurowo fotelowy