Wynik badania kręgosłupa a praca fizyczna

Odcinek L-S:P-boczne skrzywienie kręgosłupa L-S,szczyt łuku na wys.VL3 z rotacją w lewo w osi długiej oraz spłyceniem lordozy w odcinku VL1 do VL4.Cechy dyskretnej niestabilności tylnej poziomu VL3/VL4,drobna osteofitoza krawędzi trzonówVL1do VL5, wyraźniej na krawędzi trzonów i na krawędziach przednich.Th: umiarkowane,długołukoweL-boczne skrzywienie kręgosłupaTh,szczyt łuku naVTh9.Osteofitoza krawędziowa TH4doVTh11.Metaliczne cienie klipsów naczyniowych.Co to znaczy?Pracować fizycznie dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie proszę zgłosić się do lekarza ortopedy po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie