Wynik badania kręgosłupa po operacji dysku

witam proszę o interpretacje mojego wyniku na poziomie l5/s1 stan po 3 krotnej operacji dysku oraz stabilizacji przeznasadowej plif wymiar ap worka oponowego 14mm brak cech stenozy kanałowej po stronie prawej na pograniczu zachyłka bocznego i otworu mk widoczne drobne wzmacniające zmiany bliznowate przy korzeniu nerwu rdzeniowego l5 i jego łagodnym modelowaniu na poziomie l1/l2 widoczne obniżenie wysokości krążka mk i jego odwodnienie bez cech stenozy kanałowej bardzo proszę o pilną odp dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie występujących objawów, wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz następnie łącznej interpretacji powyższego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.