Wynik badania kręgosłupa szyjnego a zawroty głowy i mdłości

Witam proszęo udzielenie mi odpowiedzi.Wynik badania kręgosłupa szyjnego AP BOK.Prawie całkowite spłycenie fizjologicznej lodrozy szyjnej.masywne odczyny wytwórcze na przednich krawędziach trzonów kręgów szyjnych.Rozpoczynające się zmiany zwyrodnieniowe w stawach między kręgowych w końcowym odcinku kręgosłupa szyjnego.Mam pytanie czy od tego mogę mieć zawroty wszystko ze mną wiruję i mdłosci zdarza to się rzadko ale trwa 3godz.Czy potrzebne jest zrobienie USGtętnic szyjnych i kręgowych .

Lek. Katarzyna Szymczak

Zmiany uwidocznione w badaniu mogą przyczyniać się do Pani dolegliwości, jednak usg tętnic szyjnych także byłoby wskazane.
Pozdrawiam