Wynik badania krwi 23-letniej osoby do interpretacji

Witam, dzisiaj odebrałem wyniki badań krwi i trochę mnie niepokoją: Neutrofile - 2,00 tys/ul Monocyty - 1,45 tys/ul Eozynofile - 0,00 tys/ul Neutrofile - 36,3% Monocyty - 26,3% Eozynofile - 0,0% Czy mógłby mi Pan/Pani pomóc i wytłumaczyć co jest przyczyną takich wyników i co powinienem teraz zrobić. Dziękuję za pomoc.

Renata GrzechociĹska

Pojedyncze parametry są niediagnostyczne należy je odnosić do całej morfologii. Jeśli występują istotne odchylenia od normy wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.