Wynik badania krwi i choroba wieńcowa

Chciałam zapytać: wykonałam badania laboratoryjne krwi: wyniki: MON- 3,6( norm. 4-10); LYM- 3,5(1,2-3.2) OB- 37, Cholesterol cał. -306,8 LDL - nie oblicza się TG- 332.2 HDL- 57. Mam 56 lat zdiagnozowaną chorobę wieńcową, i stent. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości, by zinterpretować tylko wybiórcze wyniki morfologii. Morfologia powinna być oceniona w całości w oparciu o dane kliniczne. A propos lipidogramu: podane informacje wskazują na zaburzenia lipidowe, które wymagają leczenia, tym bardziej, że ma Pani zdiagnozowaną chorobę wieńcową. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą kardiologiem lub lekarzem POZ.