Wynik badania krwi i moczu u 20-letniej kobiety w ciąży

Interpretacja badań w ciąży: Morfologia: WBC-8,25 10^3/ul,RBC-4,25 10^6/ul,HGB-12,5g/dl,HCT-36,6%,PLT-234 10^3/ul MOCZ:c.wł-1,020kg/l,pH-6,5,leukocyty-25/ul,azotyny-neg.,białko-mg/dl,glukoza-w normie,ketony-neg.,bilirubina-neg,urobilinogen w normie,erytrocyty-neg. Osad moczu:nabłonki płaskie pojed.,leukocyty 4-10, liczne szczawiany wapnia,bakterie liczne.

Witam! Wynik badania świadczy o infekcji układu moczowego. Powinna Pani zgłosić się do lekarza ginekologa który wdroży odpowiednie postępowanie.