Wynik badania krwi i poziomu cholesterolu

Witam, odebrałam wyniki badań krwi, czekam na wizytę lekarską. Proszę o pomoc w interpretacji: cholesterol całkowity 280 /norma 100-200/, HDL 88 /40-75/, LDL 165 /0-130/, CRP 21 /0-5/, OB 20 /0-15/, inne wyniki (morfologia, kreatynina, TSH, glukoza) w normie. Moje objawy to nocne, zimne poty, duże pragnienie, ciągłe zmęczenie, znaczny przyrost wagi (20kg/rok) pomimo zmiany trybu życia i sposobu odżywiania, kłopoty z termoregulacją, wzdęcia i zaparcia, napady głodu. Proszę o pomoc, pozdrawiam!

Witam. Zwyżki cholesterolu mogą być oznaką procesów naprawczych towarzyszących zapaleniu. OB to potwierdza. Nie zabijać cholesterolu ale szukać przyczyny pierwotnej.
Najpierw candida bym sprawdził potem toxoplasme i np babesie lub borelioze