Wynik badania krwi po zatruciu lekiem Cipronex

jestem po ostrym zatruciu lekiem CIPRONEX500 którego brałam z powodu bakterii w moczu po skończonej kuracji tym lekiem dostałam bardzo silnych wymiotów , oraz temp.39 UROLOG ZLECIŁ BADANIA , USG WSZYSTKO OK, MORFOLOGIA HEMOGLOGINA10,9 MCV77,4 MCH24,9 MCHC32,2 RDW-CV16,0 ASO182,7 POSIEW -UJEMNY MOCZ- KETONY+,CIEŻAR WŁ 1,015 , BIAŁKO11, UROBILINOGEN+, KWAS ASKORBINOWY+, NABŁONKI PŁ. POJ., NABŁONKI OKRĄGŁE POJ.W PREP., PASMA SLUZU D.LICZNE

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety dość nieczytelnie podała Pani powyższe wyniki, co uniemożliwia ich interpretację. W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję konsultację z lekarzem, który zlecił badania.