Wynik badania krwi u 46-latki

Witam martwie sie bo moja mama ma zle wyniki badan kobieta wiek 46 lat palaca bez zadnych objawow leukocyty 11,8 norma od 4 do 10 Eozynofile 0,3 norma od 1 do 6 Neutrofile 8,11 norma od 2 do 7 inne wyniki w normie Bardzo prosze o odpowiedz...

Lek. Katarzyna Szymczak

Jakieś objawy? Wyniki mogą wskazywać na infekcje bakteryjna, sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam