Wynik badania krwi u dziecka po infekcji

Witam ostatnio zrobiłam synkowi wyniki krwi są nie po kojące : WBC 21,1 norma 6,-12 MID# 2,2 norma 0,2 -1,3 GRA#14,7 norma 1,5- 7.0 MCV 79,2 norma 80 -100 PLT 428 norma 150 -400 byłam u lekarza rodzinnego powiedział nam ze to po infekcji nie wiem czy mogę wierzyć i mam pewnosc ze nic poważnego mu nie jest faktycznie ost brał antybiotyk na angine ropną wyniki robiłam 4 dni po skonczeniu leku i dwa dni po wynikach krwi znow zachorował na migdałki ?? martwi mnie aż tak wysoki poziom WBC

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Proszę zaufać lekarzowi - podane wyniki rzeczywiście są skutkiem przebytej infekcji. Proszę pamiętać, że badania kontrolne warto wykonywać co najmniej 2 tygodnie po zakończeniu leczenia infekcji.