Wynik badania krwi w 10. tygodniu ciąży

Moze mi ktoś pomóż rozczytac wyniki bo się bardzo martwię IgG>650 ujemny =3,0. Dodatni. IgM 0,34CO ujemny =1,0. ujemny z góry bardzo dziękuję jestem w 10 tygodniu i nie wiem co robić jeden lekarz twierdzi że jest ok a drogi że jestem chora

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jakiego schorzenia dotyczyło badanie. Mówiąc ogólnie dodatni wynik przeciwciał IgG przy ujemnym wyniku przeciwciał IgM wskazuje na to, że przebyła Pani badaną chorobę, ale aktualnie nie jest Pani chora. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem.