Wynik badania krzywej cukrowej wykonane w 26. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 26tc. właśnie dziś odebrałam wyniki z krzywej cukrowej oto wyniki: OGTT w ciąży obciążenie 75 g glukozy (0,1,2 h) Glukoza na czczo 3,96mg/dl Glukoza po 1 godz. 6,26 mg/dl Glukoza po 2 godz. 5,84 mmol/l zastanawia mnie czy nie pomylili się z jednostką ? I tu moje pytanie jak interpretować te wyniki ponieważ nie dostałam norm a wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero 27stycznia. dziękuję za odpowiedź.

. Aktualnie cukrzycę u kobiet w okresie ciąży na podstawie OGTT rozpoznaje się, gdy co najmniej 1 wynik oznaczenia glukozy wynosi: na czczo ≥92 mg/dl (5,1mmol/l), po 1h ≥180mg/dl (10,0mmol/l), a po 2h ≥153mg/dl (8,5mmol/l). Niższe od ww. wartości glikemii uznaje się za prawidłowe.