Wynik badania laboratoryjnego przeciwciał boreliozy

Witam Wynik badania laboratoryjnego przeciwciała Borrelia IgG wynik 200 RU/ml.Badanie wykonane testem przesiewowym. Wystapil na nodze rumień wędrujący w lipcu br.Obecnie nie ma śladu.Rumień smarowany był maścią z hydrocortyzonem.W tym momencie wystepuje obrzmienie nogi.Prosze o informacje czy to borelioza.Dziekuję

Sugeruję pilną konsultację z lekarzem rodzinnym. Konieczne jest zebranie wywiadu o charakterze występującej zmiany na nodze. Na podstawie dostępnych informacji mogę tylko stwierdzić że nie można boreliozy wykluczyć (wykonany test nie jest swoisty).