Wynik badania mammografii piersi z kontrastem

Dziś ostrzymalam wynik badania mammografii piersi z kontrastem . Ponad pół roku temu miałam wyciętego guzka z prawej piersi wynik to wlokniakogruczolak. W badaniu wniosek :BIRADS2 W KGZ piersi owalne zagęszczenie o sr 9mm o umiarkowanym wzmocnieniu SK z krzywa typ II obraz przemawia w kierunku Fa. Czy powinnam się martwić? Dodam ,ze Babcia miała raka piersi. Proszę o jakaś pomoc co z tym dalej robić dziękuje z góry.

Witam , wynik wskazuje na podejrzenie gruczolakowłókniaka , czyli zmiany łagodnej!Prosze pozostawać w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski