Wynik badania mammografii u 39-latki

Witam. Mam na imię Agnieszka i mam 39 lat. Miałam robioną mammografię i bardzo proszę o wyjaśnienie mi wyniku. Oto treść wyniku: W sutku prawym G12 asymetryczne zagęszczenie ok 30 mm- radiologicznie bez cech złośliwości-resztkowa tkanka gruczołowa. Bardzo się niepokoję. Czy w mojej piersi coś się dzieje? Bardzo proszę o odpowiedz.

Pani Agnieszko, opis oznacza prawidłowa tkankę gruczolowa otoczona tkanka tłuszczową. W wyniku nie ma nic podejrzanego. Proponuje jeszcze wykonać kontrolne badanie USG i pokazać wynik mammografii.