Wynik badania markera CA 19-9 do analizy

Dzisiaj odebrałem wyniki badań markerów , jestem załamany wynik CA 19-9 wyszedł 78,29 , co to oznacza dla mnie mam 62lata i rzadko odwiedzam przychodnie, proszę o wskazówki co mam dalej robić do jakiego specjalisty sie udać .Jakie badania mógłbym prywatnie juz sobie zrobić w oczekiwniu na kolejkę do specjalisty,Dziękuje za poradę

Ten wynik nie musi wskazywać coś najgorszego!!! A KTO KAZAŁ PANI ROBIĆ SOBIE TO BADANIE I DLACZEGO??? PROSZĘ UDAĆ SIĘ DO LEK. 1-SZEGO KONTAKTU! zż