Wynik badania moczu 26-latka do analizy

MOCZ: PRZEJRZYSTOSC METNY , BARWA ZÓŁTA , CIEZAR WLASCIWY 1015 NORMA 1012-1026 ODCZYN PH KWASNY BIAŁKO (-) GLUKOZA (-) UROBILINOGEN NORMA, AZOTYNY OBECNE OSAD-NABLONKI PLASKIEW D.LICZNE, OSAD-0KRWINKI BIALE ZAL.POLE DO 5 W P.W., OSAD KRWINKI CZERWONE POJ. DO 3 W P.W. , OSAD BAKTETRIE OBFITA FLOIRA NB OSAD PASMA SLUZU ZNACZNY do tego zle wyniki morfologi dodalam w poprzednim pytaniu bo w ty nie moge .. i te pyt i tamte dotycxzy mezczyzny

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.