Wynik badania moczu 26-letniej osoby do analizy

Dzień dobry, czy mogą Państwo wstępnie powiedzieć mi, czy jest coś niepokojącego w wyniku badania moczu? Oto one: przejrzystość:zupełna barwa:burszt. ph:5,0 cieżar wł. 1,020 białko:nie wykryto glukoza:w normie bilirubina: nie wykryto urobilinogen:w normie ciała ketonowe: nie wykryto azotyny: nie wykryto leukocyty: obecne erytrocyty: obecne Osad mikroskopowy: nabł płaskie: 2-3wpw leuk: 3-5wpw erytr.świeże:pojedyncze pas. śluzu: liczne wałeczki ziarniste: drobnoziarniste pojed.

Nie podała Pani z jakiego powodu wykonała badanie, jakie były objawy przedmiotowe.
Proponuję z wynikiem zgłosić się do lekarza rodzinnego.
możliwa infekcja układu moczowego