Wynik badania moczu 28-letniej osoby do analizy

Witam Badanie ogólne moczu : barwa j.żółta przejrzystosc zupełna ciężar własciwy 1,014g/ml pH 5,0 azotyny nieobecne bialko nieobecne glukoza nieobecne ciała ketanowe nieobecne urobilinogen prawidłowy bilirubina nieobecna OSAD krwinki czerwone 6,5 krwinki czerwone wpw 1 krwinki białe 4,4 krwinki białe wpw 1 nabłonki płaskie 2,6 nabłonki płaskie wpw pojedyncze wpw bakterie 35,2 bakterie wpw 0,1 krysztaly mineralne 0,1 krysztaly mineralne wpw nieobecne pasma śluzu 1,02 pasma śluzu wpw pojedyncze

Renata GrzechociĹska

Wynik jest prawidłowy. Jeśli występują jakieś dolegliwości proszę udać się do lekarza rodzinnego.