Wynik badania moczu 3-letniego dziecka do analizy

Witam.Synek ma 3lata,niepokoi mnie wynik moczu:przejrzysty,żółty,c.wlasc.1,031,ph7,0,glukoza ok,-ketony brak,-urobili.ok,-bilir.brak,-bialko norma,azotyny brak,leukocyty norma,ERYTROCYTY OBECNE.Nablonki plaskie nieliczne w prep.,leukocyty 1-3 wpw,erytrocyty świeże 4-6 wpw,pasma sluzu d.liczne w prep.,kryszt.szczaw.wapnia d.liczne w prep.Pierwszy raz wyst.erytr.i szczaw.wapnia.Kiedy mial ok.10mcy w moczu mial Klebsielle pneum.,ktora skutecznie zalecz.Bactrimem.Nie choruje,czasami lapie za siusia

Szanowna Pani,
wynik nie jest zły ale tez nie jest w pełni prawidłowy. Może świadczyć o wydalaniu małych złógów szczawianowo-wapniowych, które są przyczyną erytrocyturii.
Dziecko wymaga przxprowadzenia diagnostyki wydalania elektrolitów z moczem, USG jamy brzusznej itp.
z poważaniem,
J.Zachwieja