Wynik badania moczu 31-letniej osoby do analizy

Witam. Mam wyniki badań moczu, prawdę mówiąc trochę mnie niepokoją... Oto one: Klarowność - klarowne; barwa-żółta;odczyn-6; białko-neg.;ciężar właściwy-1.025; cukier-neg; bilirubina-neg.; urobilinogen-norm. 0.1mg/dl; ketony-neg,nitrite-neg; leukocyty-neg; erytrocyty-neg. Osad moczu: Nabłonki płaskie 1-3wpw; bakterie-pojedyńcze; kryształy-szczawiany wapnia-dość liczne; śluz-pasma śluzu-dość liczne; leukocyty-pojedyńcze. Proszę o "wylewną" odpowiedź.Dziękuję

Piotr Pilarski

Wynik nie budzi zastrzeżeń. Jedynie szczawiany wapnia zastanawiają i warto byłoby się zgłosić z wynikiem do lekarza rodzinnego. aby wykluczyć kamicę.

Pozdrawiam.