Wynik badania moczu a możliwość ciąży

Witam. Od jakoś czasu źle się czuję. Robiłam badania. Krew wyszła dobrze. Mocz: nablonki wielokatne liczne, okrągłe nieliczne, leukocyty 5-8, erytrocyty 0-2, nieliczne inne bakterie. Ostatnio bolą mnie nerki, częściej oddaje mocz, boli mnie lewa pachwina. Od 2 miesięcy biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne, a od 2 tyg polprazol. Co mi może być? Czy to ciąża?

wynik badania moczu prawidłowy Do rozpoznania ciąży potrzebny by był Test ciążowy. ale przy tabletkach anty to mało prawdopodobne