Wynik badania moczu i bakterie w 14 tygodniu ciąży

witam jestem w 14 tygodniu ciąży ,dzisiaj odebrałam wyniki badania moczu wszystkie wyniki są ok oprócz bakterii dla których norma wynosi 500 a mój wynik to ponad 2000,dodam też ,że biorę luteinę 2 x dziennie .Czy te bakterie nie stanowią zagrożenia dla dziecka co powinnam w tej sytuacji zrobić ,wizytę u lekarza mam dopiero za 3tygodnie. Bardzo proszę o odpowiedź.

Witam. W tej sytuacji powinna Pani zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu który zweryfikuje konieczność wdrażania leczenia.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza aby wdrożyć odpowiednie leczenie.