Wynik badania moczu i bol jądra
Co moga oznaczac wyniki moczu : Nablonki plaskie-nieliczne Leukocyty-1 do 3 wpw Pasma sluzu-dosyc liczne Bakterie-nieliczne Krysztaly szczawianu wapnia- dosyc liczne Dodam, ze czesto oddaje mocz ale bez jakiekolwiek bolu czy pieczenia. Boli mnie jadro ale usg jadra i prostaty nic nie wykazalo. Objawy czestomoczu mam ok 2 miesiace, po Furaginie brak poprawy. Z gory dziekuje za odpowiedz.

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Występowanie kryształów w moczu tylko w nielicznych przypadkach ma znaczenie diagnostyczne. Wytrącanie kryształów szczawianu wapnia często występuje przy zaleganiu moczu w pęcherzu moczowym lub w refluksach
Wiesław Mahaczek Urologia
72 poziom zaufania
Witaj
Wynik badania moczu wskazuje na niewielką infekcję układu moczowego, a ból jadra najprawdopodobniej nie jest z tym związany, może być idiopatyczny.
pozdrawiam