Wynik badania moczu i krwi u 5-latki

Do pediatry: Pytanie dotyczące wyników mofologii krwi, wymazu krwi met. Schilinga oraz ogólnego bad. moczu u dziecka. Moja córka ma 5 lat za 2 tyg skończy. Proszę o pomoc czy mam się niepokoić o wyniki poza normą które przedstawię: RDW-SD :35,7 Gran. pałeczkowate: 1 Limfocyty: 63 Mocz Ciężar właściwy: 1,030 Wszystkie inne wyniki są w normie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

NIe wiem jakie są objawy i wartości bezwzględne moorfologii krwii, jednak takie wyniki nie budzą jednoznacznego niepokoju.