Wynik badania moczu i osadu

czy mój wynik jest prawidłowy chodzi mi o osad moczu: nabłonki wielokątne: nieliczne w pw, leukocyty: 0-1 wpw, bakterie:dość liczne w preparacie, śluz: liczne pasma. Proszę o odp czy mój wynik jest dobry.

Nie jest to prawidłowy wynik, wskazuje on na zapalenie układu moczowego. Proponuje wizytę u lekarza POZ który będzie mógł zaordynować leczenie ( choć trzeba zaznaczyć, ze niepowikłane zapalenie układu moczowego u osób dorosłych czasami jest leczone zachowawczo i nie jest to błąd ).

Lek. Grzegorz Borstern

Witam, wynik świadczy o zapaleniu dróg moczowych. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Na pewno pomoże.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.