Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wynik badania moczu i USG jamy brzusznej u 24-latki

Witam serdecznie. Jestem kobietą i mam 24 lata. W miom badaniu moczu wyszło, że mam liczne nabłonki płaskie, bakterie i kryształy szczawianu wapnia, leukocyty 1-3 wpw. Natomiast z wyniku USG jamy brzusznej wyszło żę nerka prawa z wypustką miąższu do zatoki 15x15mm, - najpewniej przerośnięta kolumna nerkowa ( w razie wątpliwości klinicznych TK) oraz powiększona śledziona ok 133mm na pozionie wnęki. Są dni, że bardzo bolą mnie plecy z tyłu. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuję
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne jest badanie lekarskie i ewentualne rozszerzenie diagnostyki. proponuję udać się do lekarza kierującego na powyższe badania. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety