Wynik badania moczu u 3-latka

Witam Synek 3 lata dostał w sobote temperature bez oznak przeziebienia lekarz zalecił czopki i syrop bactrim bo to moze zakazenie zlecił wynik moczu i jest taki:ketony 156,00 a norma 5,00 wiec bardzo duze i sie martwie białko tez obecne 13,8 do tego leukocyty 1-3, bakterie-d liczne,moczany bezpostaciowe liczne nabłonki płaskie -nieliczne co to moze oznaczac ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do pediatry. Taki wynik może wskazywać na infekcję oraz co najważniejsze na cukrzycę.