Wynik badania moczu u mamy
Moja mama miała badanie moczu gdyż jakiś czas temu niby był kamień na nerce, ale w badaniu USG teraz nic dziwnego nie widać. Jednak wyniki moczu jest trochę dziwny przez leukocyty oraz erycotryty: URILUX-S URINALYSIS SG 1.010 pH 6 *LEU 500 Leu/ul 3 NIT neg PRO neg GLU norm KET neg UBG norm BIL neg *ERY 250 Ery/ul 4 Mam generalnie czuje się dobrze, ale lekarz rodzinny zlecił jej jeszcze badania krwi bo nie wiadomo czy to może jakaś bakteria czy co powoduje taki wynik. Czy ktoś mógłby przeanalizowac

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Są dwie możliwości, a każda z nich może się na siebie nakładać. Zakażenie oraz kamica nerkowa. Co więcej każde z nich sprzyja wystąpieniu kolejnego. Sugerowałbym rozpocząć od terapii zakażenia (antybiotyk(i)) oraz wykonanie kontrolnego USG (być może kamień był niewidoczny w poprzednim badaniu lub nie udało się go uwidocznić).