Wynik badania moczu w 14 tygodniu ciąży a kwasica ketonowa

Jestem w 14t ciazy. badania moczu wykazaly : ketony 25.w krwi anemia i leukocyty o Trafilam do szpitala z powodu omdlenia i wymiotow. Wczesniej objawy dusznosci w nocy,krewotoki z nosa,nadmierne nudnosci,wzmozone pragnienie,czeste korzystanie z toalety(mocz)bol w okolicach nerek,silne zawroty glowy,nadmierna sennosci zmeczenie,dziwny oddech z ust,bardzo sucha luszczaca sie skora,pogorszenie sie wzroku,zaczerwieninie twarzy.czy moge miec kwasice ketonowa i jakie to ma skotki dla mnie i dziecka?

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiednich badań. Proponuję udać się na wizytę do ginekologa, w celu poszukiwania przyczyn takiego stanu.