Wynik badania moczu w 36. tygodniu ciąży

Dobry wieczór jestem w 36 tyg. ciąży. Odebrałam dziś wyniki badań wizytę u gin. mam dopiero we wtorek czy mogła bym prosić o interpretację mojego wyniku?ciężar1,02 ph6,5 leukocyty a w zakresie referencyjnym neg. słomkowy pzejrzysty. Osad nabł. płaskie liczne leukocyty 10-20 w polu widzenia er.świeże 1-3 w polu widzenia moczny bezpostaciowe liczne bakterie nieliczne. Dodam że Oprócz tego mam takie dziwne uczucie kłucia/bólu w kroczu i podbrzuszu najczęściej przy ruchach dziecka i chodzeniu

Ponadto wynik badani moczu wskazuje na infekcję układu moczowego - do posiewu, i ew. leczenia