Wynik badania moczu w 9. miesiącu ciąży

Witam, właśnie otrzymałam wyniki badań moczu, które są dla mnie wręcz przerażające. Białko - obecne, Erytrocyty - ślad, Leukocyty - dużo Nabłonki płaskie 131 kom./ul Nabłonki płaskie 23,82 wpw Leukocyty 1214 kom./ul Leukocyty 220,73 wpw Erytrocyty 75 kom./ul Erytrocyty 13,64 wpw Bakterie 1000 kom./ul Bakterie 182 wpw Pasma śluzu dość liczne Białko w moczu 31 mg/dl Właśnie zaczęłam 9 miesiąc ciąży i niepokoją mnie te wyniki. Próbkę moczu pobrałam przed badaniem drugim strumieniem.

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest pilna kontrola u ginekologa. Wyniki niepokojące, mogą świadczyć o infekcji ale takze nawet o stanie przedrzucawkowym.
Pozdrawiam