Wynik badania MR głowy 37-letniej osoby do analizy

Witam, dostałam wyniki RM i niepokoi mnie treść "Asymetria zakrętów hipokama część prawego hipokampa położona przyśrodkowo i nieco ku przodowi od rogu skroniowego prawej komory bocznej wyraźnie szersza, wykazuje dyskretnie podwyższony sygnał w obrazach T2 zależnych-obraz niejednoznaczny, w łączności z danymi klinicznymi j.w.budzi podejrzenia obecności zmiany ogniskowej w tej lokalizacji.Sygnał istoty szarej i białej prawidłowy, bez cech restrykcji dyfuzji u patologicznego wzmocnienia pokontasto

Tak jak w opisie interpretacja wyniku w łączności z danymi klinicznymi co oznacza że badanie interpretuje się znając dokładnie:
objawy zgłaszane przez pacjenta
wynik badania pacjenta
wynik wykonanego badania
inne choroby obecnie i w przeszłości
inne dane.
To jest ogólna zasada , diagnostyka bez tej wiedzy jest wróżeniem z fusów a internet nie służy do stawiania diagnozy a raczej dawaniu wskazówek.
Proszę porozmawiać z lekarzem, który badanie zlecił.