Wynik badania MR głowy 62-latki do analizy

Badanie MR głowy wykazało poszerzenie przestrzeniVIRCHOWA-ROBINA półkul mózgu o nietypowym,wyższym sygnale w sekwencji FLAIR,obecność białej okołokomorowej-co najmniej trzy w lewym i trzy w prawym płacie czołowym i dwa w prawym płacie ciemieniowym. Mam 62 lata ,częste bóle głowy i mdłości proszę mi powiedzieć czy mam powody do niepokoju,denerwuje się,przebywam za granicą w UK i trudno mi jest tutaj się porozumieć.Badania robiłam w Polsce na urlopie30września br.bardzo proszę o odp.

W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.

Wynik badania MRI jest przepisany niestarannie i trudno o jakąkolwiek interpretację.