Wynik badania MR i zniesienie lordozy lędźwiowej

Witam! Proszę o pomoc. Wynik MR Zniesienie lordozy lędźwiowej. Zmiany zwyrodnieniowe krążków mk. L1/L2,L2/L3,L3/L4 z obniżeniem ich sygnału i wysokości. Nierówne blaszki graniczne trzonów kręgów na tych poziomach. Na poziomie L1/L2, L3/l4,L4/l5 i L5/S1 niewielkie, podwiązadłowe uwypuklenie krążków mk. Pozostałe poziomy bez cech stenozy kanału kręgowego. Stożek rdzenia o prawidłowym sygnale. Mam 52 lata. Jaka jest diagnoza. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Grażyna

Witam,
obraz MRI odpowiada wielopoziomowym zmianom zwyrodnieniowo - dyskopatycznym odcinka lędźwiowego kręgosłupa.
W zdecydowanej większości przypadków do leczenia zachowawczego.