Wynik badania MR kręgosłupa 24-latki
Proszę o interepretacjeMR odcC/Th4kregosl.Fizjolog.lordoza szyj.zniesiona z umiark.jej odwróceniemc2-c5.Wys.trz.kr.zachow.Drobne osteofity na kraw.trzonów kr.T.międzykr.o prawidł.wielk,c4/c5ic5/c6 nieznacz.odwodnione.c4/c5niewielka,szerokopodst.protuzja t.miedzykr. z red.przestrz.buforowej.c4/c5central. protuzja tar.międzykr. powoduje kompresję przestrz.płynowej w.opon.th4/th5 szerokopodst.protuzja t.międzykr. powoduje umiark.obustr.ogranicz otworów międzykr.Morfologia sygnału rdz.kr.prawidłowa.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Aby móc się wypowiedzieć co do dalszego postępowania konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego oraz łączna interpretacja powyższego wyniku. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.