Wynik badania MR stawów krzyżowo-biodrowych
Powierzchnie stawowe stawów krzyżowo-biodrowych o nieznacznie nierównych obrysach, Szpary stawowe stawów krzyżowo-biodrowych zachowane dość symetrycznie bez istotnych poszerzeń, Dyskretne strefy zwyrodnienia tłuszczowego w obrębie mas bocznych kości krzyżowych, poza tym w tkance kostnej podchrzęstnej zmian patologicznych uchwytnych badaniem MR NIE WYKAZANO

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Powyższy opis nie wskazuje na występowanie uchwytnej patologii stawów krzyżowo-biodrowych.
Lek. Tomasz Budlewski
Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.