Wynik badania MR tkanki mózgowia u 29-latka

Witam , ostatnio robiłem badanie MRI głowy wynik : " W wykonanym badaniu MR tkanki mózgowia z pojedynczym ogniskiem niedokrwiennym w istocie białej prawego płata czołowego. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony , nieprzemieszczony. Struktury podnamiotowe niezmienione. " Jak interpretować opis ? Mam 29 lat , mężczyzna moje dolegliwości : dreżnie rąk , zawroty głowy . Prosze o pomoc

WItam,

Koniecznie wynik trzeba skonsultowac z neurologiem. Warto rozwazyc diagnostyke wkierunku tzw. "nadkrzepliwosci krwi" (trombofilii).

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga