Wynik badania MRI jamy brzusznej z kontrastem

Witam serdecznie. Czy dwukrotne badanie MRI z kontrastem jamy brzusznej i jedno badanie TK z kontrastem jamy brzusznej wykonane w odstępie kilku miesięcy, że wskazaniem paragangilioma poza nadnerczowa mogło nie wykryć tego guza w jamie brzusznej w lokalizacji poza nadnerczowej? Radiolog wykonujący badanie opisał wszystkie struktury około aortalne i między nerkowe, gdzie wg. lekarza zlecającego paragangilioma lokalizuje się najczęściej.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że jeżeli opis był wykonywany przez doświadczonego radiologii to jest to wynik wiarygodny.