Wynik badania MRI kolana po uszkodzeniu stawu kolanowego

Witam ostatni miałem wypadek w pracy uszkodziłem staw kolanowy spadając z drabiny po wykonaniu badania MRI kolana wyszło mi Całkowite prawie całkowite zerwanie więzadła krzyżowego przedniego Więzadło poboczne piszczelowe i strzałkowe nieco pogrubiałe niejednorodne po przebytym częściowym uszkodzeniu Protruzja trzonu łąkotki przyśrodkowej pozioma-skosna szczelina Pękniecie w trzonie i rogu łąkotka boczna podejzebie pęknięcia skośnego Peknjęcie chrząstki chondromolacja III/IV stopnia proszę o odp

Magdalena StusiĹska

Szczerze mówiąc nie widzę o co Pan pyta- jeśli o zerwanie więzadła, to konieczna jest operacja rekonstrukcji, a stan kolana jest dość poważny.