Wynik badania mykologicznego i zaczerwienienie cewki moczowej

Witam, wyk. kompleks badań FTA ABS, GNC, Chlamydia,Hivpo14tyg.,hpv po22tyg,T.Vaginalis – ujemne, Analiza(razślad bilirubiny pozniej wporządku), Posiew i wymazy bakt. Mykolog. Wporządku (staphylococccus koagulazo- wzrost dość licznie, objawy: zaczerwienienie cewki oraz dziwne bruzdy (http://prntscr.com/71ur8c) , bóle prawego podżebrza i boku, plamy języka, plamki żółtawe swędzące na prawym boku(podobno sucha skóra),inne na rękach.Może większość to wynik stresu i delikatnego "moczenia się"?

Aleksander Ropielewski

Nie rozumiem jakie jest Pańskie pytanie. Załączone zdjęcie ma zbyt niską jakość abym był w stanie na jego podstawie ocenic charakter zmiany skórnej. W przypadku dodatniego wyniku wymazu nalezy rozpocząć leczenie gronkowca koagulazo ujemnego.