Wynik badania na boreliozę u 31-latka

Witam mam 30 lat mam pytanie Immunoglobuliny klasy G (1gG) (ICD-9 : L93) wynik 9,08 g/l gdzie MIN 7,0 , MAX 16,0 Immunoglobuliny klasy M (1gM) (ICD-9 : L95) wynik 1,6 g/l gdzie MIN 0,4 , MAX 2,3 Czy te wyniki są poprawne prosze o pilny kontakt pozdrawiam. Badanie robiłem na boreliozę

Jeśli podejrzewa pan u siebie boreliozę należy jednocześnie test immunologiczny ( ELISA ) wyniki powyżej świadczą o przebytej boreliozie ( bezobjawowo ) oraz test genetyczny Western Blot ( najlepiej z tej samej próbki krwi). W takiej sytuacji należy zgłosić się do lekarza chorób zakaźnych po skierowanie.
pozdrawiam,
Iwona Krędzielak-Manikowska