Wynik badania na CMV w 17. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 17 tygodniu ciąży.Bardzo proszę o interpretację wyniku badania na CMV . Mój wynik to IgG 480,69 U/ml, a IgM 0,563 C0l. Czy wszystko jest w porządku??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani norm referencyjnych dla laboratorium, w którym wykonała Pani badanie. Wyklucza to możliwość postawienia diagnozy. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem ginekologiem.