Wynik badania na obecność Chlamydii Trachomatis

Witam mój wynik badania Chlamydi Trachomatis ICD-9:S73 to wynik ujemny poniżej 16 <2 RU/ml wynik niejednoznaczny 16-21,9 wynik dodatni powyżej 21,9 proszę o bliższe wytłumaczenie tego wyniku Jacek

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością wkradł się tu pewien błąd. Nie podał Pan wartości liczbowej wyniku a jedynie normy. Chyba ze ,,<2,, jest wartością zbadaną, wtedy nie ma powodów do obaw.